poštanska  - velika leva
close
banner-itembanner-itembanner-itembanner-item

СПЕКТАКЛ У НОВОГОДИШЊОЈ НОЋИ - професор и мајстор виолине на Тргу у Горњем Милановцу тачно у поноћ

30/12/2019
image-gallery-item
Бојан Ристић и Сале Шоу у Горњем Милановцу за Нову годину, фото: ГЗС
Горњи Милановац - Бранко Ристић професор ромске музике на лондонском универзитету и Саша Петровић (Sale Show)

мајстор на виолини сутра увече на Тргу у Горњем Милановцу приредиће нешто што Србија није видела у новогодишњој ноћи. Наиме, док ће скоро свуда у Србији на трговима одјекивати труба Милановчани ће у Нову годину закорачити у звуке виолине, који како мештани таковског краја умеју да кажу изувају из ципела.

Два врсна мајстора Бранко Ристић и Sale Show, који су звезде Сабора виолиниста из Прањана, одржаће получасовни поноћни виолински концерт који ће почети у 23:45 а како кажу коло кад се заустави - заустави.

„То дугујемо Општини и свирамо у част свих њених грађана који су коначно виолину поставили на своје место којој је припада. На Трг долазимо у име свих оних који држе гудало и који воле звуке овог инструмента, а ја морам да поновим да волим Србију”, казао је Бранко Ристић.

ГЗС

Podeli

facebooktwitterpinterestredditlinkedinwhatsappvibertelegrammail

Dodaj komentar

Ime i prezime
Komentar

Dodaj sliku

image-gallery
|
Dodaj linkclose
1+1=

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.

desna gif velika planeta sport do

locationŽupana Stracimira 9/1, Čačak

mailredakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com


Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.


Izrada: DD Coding

© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.