poštanska  - velika leva
close
banner-itembanner-itembanner-itembanner-item

Поповић: Формираћемо аграрну банку

18/03/2017
image-gallery-item
Фото: Информативна служба ДСС
„Формираћемо аграрну банку од које ће пољопривредници моћи да добију повољне кредите са каматом на нивоу инфлације.

Уз овакве кредите они ће моћи да обнове пољопривредну механизацију и уложе у пољопривредну производњу“, рекао је Александар Поповић приликом посете пољопривредном газдинству у Зрењанину.

Председнички кандидат Демократске странке Србије рекао је да је обнова села у центру пажње економског програма који представља.

Обновићемо државну производњу трактора и прикључних машина. Обновићемо пољопривреду, јер је обновљена Србија важнија од свега, а човек пре свега“, закључио је Поповић.

Информативна служба ДСС

Podeli

facebooktwitterpinterestredditlinkedinwhatsappvibertelegrammail

Dodaj komentar

Ime i prezime
Komentar

Dodaj sliku

image-gallery
|
Dodaj linkclose
1+1=

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.

desna gif velika planeta sport do

locationŽupana Stracimira 9/1, Čačak

mailredakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com


Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.


Izrada: DD Coding

© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.