Акција ће трајати до петка, а организују је ученици и наставници ОШ “ Владислав Петковић Дис “ из Заблаћа и Техничке школе у Чачку, а подржали су је и чланови Синдиката образовања Чачак.
Лука је тренутно на Институту за онкологију и радиологију у Београду где прима хемиотерапију, а сарком се проширио на кости. Највећи проблем је недостатак новчаних средстава ,јер је за пут, прве анализе и боравак у Москви неопходно око пет хиљада евра, а Луки је лечење хитно.
Сви који желе да се прикључе хуманој акцији, новац могу уплатити на динарски рачун код Комерцијалне банке број 205-9011007298107-75, девизни рачун у истој банци РС35205903102723491251 или да посете штанд испред Дома културе.
ГЗС
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.