Звезда убедљива против Борца

U Srbiji danas oblačno, mestimično kiša              Razlog havarije je obrušavanje zemlje, evo do kada će biti rešen problem sa vodom u Aveniji              Sutra Forum poslodavaca u Čačku, 10. maja u Gornjem Milanovcu              SNS Čačak - Čačanska opozicija ko pile u kučinama

Trenutno na sajtu: 384       |       Podeli:
10.12.2017 | 0 коментар(а)

Фудбалери Црвене звезде савладали су на свом стадиону екипу Борца из Чачка са 3:0 у оквиру

21. кола Суперлиге Србије.

Звезда је одиграла веома сигуран и доминантан меч, имала лопту у ногама већим делом утакмице, стварала доста шанси, од којих је три искористила.

Борац је "начео" Аџић голом у 35. минуту меча, одличан пас Милијаша ка Пешићу који је на себе привукао пажњу голмана Борца, да би потом упослио Аџића коме није било тешко да постигне гол.

Пешић је са правом понео титулу играча утакмице, јер је задавао доста главобоља одбрани гостију.

Звезда се није задовољила једним голом, па је у другом полувремену задржала, па чак и појачала темпо.

У 50. минуту поново су исти актери учествовали код постизања гола. Овога пута је Аџић упослио Пешића, који је из мало среће и дефанзивца борца Оташевића савладао голмана Бајића.

До краја меча Звезда је наставила да у великом проценту има лопту у својим ногама и да кратким додавањима ствара вишак на половини Борца и прети по гол противника.

Након 21 одиграног меча Црвена звезда је уписала своју 18. победу и налази се на првом месту табеле са 56 освојених бодова, девет више од „вечитог" ривала Партизана са којим у среду игра дерби.

Борац је уписао 14. пораз и налази се на тој позицији на табели, наредни меч Чачани играју против Младости.