poštanska  - velika leva
close
banner-itembanner-itembanner-itembanner-item

Динамичнија фаза радова на мосту у Шарампову

17/11/2020
image-gallery-item
Наставак радова на мосту у Шарампову, фото: ГЗС
Пријепоље - Мост у Шарампову чија је реконструкција почела још 2018, а недуго затим и прекинута, напокон је почео да добија обрисе

изгледа који ће имати. Данас су на градилиште стигле прве носеће конструкције, две од 25 греда колико треба да стигне и ускоро се очекује њихова монтажа. Радове су обишли и представници локалне самоуправе.

Председник Општине Пријепоље Владимир Бабић рекао је да је велика ствар имати брвно преко воде а не мост. Према његовим речима град добија једну нову дизмензију јер се раде и обалоутврде.

Суада Шантић из Путева Ужица истиче да се у току данашњег дана очекује стизање још два елемента а да ће наредних дана континуирано стизати и остали. „За три поља чији су стубови у води монтажа ће се обавити дизалицом од 350 тона, коју очекујумо наредне недеље. Након тога следи израда плоче, хидроизолације и пешачких стаза, ограда и враћање инсталација. Рок нам је продужен до 31. јануара 2021”, каже Шантићева.

ГЗС

prijepolje most radovi

Podeli

facebooktwitterpinterestredditlinkedinwhatsappvibertelegrammail

Dodaj komentar

Ime i prezime
Komentar

Dodaj sliku

image-gallery
|
Dodaj linkclose
1+1=

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.

desna gif velika planeta sport do

locationŽupana Stracimira 9/1, Čačak

mailredakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com


Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.


Izrada: DD Coding

© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.