poštanska  - velika leva
close
banner-itembanner-itembanner-itembanner-item

Разбијали лед како би пливали на Богојављење

17/01/2017
image-gallery-item
Илустрација, фото: eparhija-zicka.rs
Косјерић - У косјерићком селу Росићи, у четвртак ће бити одржано пливање за Часни крст, са почетком у 12 сати, а након тога уручивање награда.

У односу на претходну годину очекује се више учесника, а најуспешнијима ће бити додељени крст и икона.

"Ове године општина се највише ангажовала да организује ову манифестацију. Укинули смо награду дукат, јер то није било у духу овог празника", рекао је за Глас западне Србије свештеник Благоје Гавриловић. 

Језеро, где ће бити одржано такмичење тренутно је залеђено и свакодневно се разбија 30 центиметара леда, како би могло да се плива на Богојављење.

Глас западне Србије

Podeli

facebooktwitterpinterestredditlinkedinwhatsappvibertelegrammail

Dodaj komentar

Ime i prezime
Komentar

Dodaj sliku

image-gallery
|
Dodaj linkclose
1+1=

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.

desna gif velika planeta sport do

locationŽupana Stracimira 9/1, Čačak

mailredakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com


Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.


Izrada: DD Coding

© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.