Председница Владе, Ана Брнабић, истакла је да се ситуација пажљиво прати и слушају савети струке.
„Ковид 19 још увек није прошао и зато је неопходно да сви водимо рачуна. Избори ће бити одложени само ако се поново прогласи ванредно стање, али ја се надам да до тога неће доћи и да ће сви појединци бити максимално одговорни", рекла је Брнабић.
Брнабић поздравила нове мере Приштине
Она је прокоментарисала одлуку Приштине да укине мере реципроцитета.
„Поздрављам ту одлуку, радосна сам због ње. Мислим да је добра за Албанце на Косову и Метохији, за Србију и за цео регион. Само да сачекамо још пар дана, да се имплементира и да видим да не смисле још неку административну препреку за то. Ако је заиста тако, онда је то феноменално за све нас", нагласила је Брнабић.
РИНА/ГЗС
Видео изјаве можете преузети као корисници са агенције РИНА.
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.