Мештани су, како кажу, овај асфалт чекали читав живот, па су одлучили да не седе скрштених руку, већ су притекли у помоћ и са педесет моторних тетера кренули да раскресују трасу, преноси Инфо Лига.
Захвални су председнику Србије, Александру Вучићу који је обећао да ће обезбедити средства за овај пут и председнику општине Ивањица, Момчилу Митровићу за подршку и сва улагања протеклих година у МЗ Брезова.
За овај путни правац дуг петнаест километара из репибличког буџета издвојено је више од милион евра а биће рађен у две фазе. Планирано је да у овој календарској години буде асфалтирано седам до осам километара док ће наредне године радови бити довршени и спојена читава деоница до Катића.
ГЗС / Инфо Лига
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.