завршено је и асфалтирање Дринчићеве улице. У питању је траса од 102 метра, од раскрснице са Карађорђевом улицом до раскрснице са Улицом Милоша Великог. Извођач радова је „Свин“ д.о.о, а вредност радова је око три милиона динара.
Асфалт је рађен у два слоја, први слој од седам центиметара, други од четири, а пре асфалтирања, на поменутој деоници извршене су замене водоводне цеви, прикључака и поправке канализационог прикључка, које је извео „ЈКП Горњи Милановац“. Такође, извршена је дубока санација коловоза тампоном, постављање нових ивичњака и подлоге, као и нивелисање шахти и решетки.
Што се тиче овогодишње грађевинске сезоне, она је на сеоском подручју завршена, док се на градском подручју планира још асфалтирање Рзавске улице. Након тога, биће презентован план за наредну, али и свеобухватан план који се тиче инфраструктурних пројеката за наредне четири године.
ГЗС
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.