poštanska  - velika leva
close
banner-itembanner-itembanner-itembanner-item

Вучић разговарао са председницима општина током посете Краљеву

12/09/2021
image-gallery-item
Вучић разговарао са председницима општина током посете Краљеву, фото: Фејсбук
Краљево, Чачак - Председник Србије Александар Вучић посетио је данас Краљево и том приликом разговарао је и са

председницима општина из овог дела Србије. Међу њима је био и градоначелник Чачка Милун Тодоровић који је истакао значај капиталних инвестиција које се изводе у западној Србији. 

"За Чачак, Моравички округ, али и за читав регион немерљив је значај ауто - пута Милош Велики и свих коридора чија је градња у току, међународног аеродрома Морава и отварање нових производних погона. Србија се незадрживо развија и поносни смо што учествујемо у напретку нашег града и отаџбине", написао је на својој фејсбук страници Милун Тодоровић градоначелник Чачка. 

Иначе, председник државе је данас посетио Краљево и присуствовао је отварању фабрике Леони. 

ГЗС

kraljevo predsednik cacak

Podeli

facebooktwitterpinterestredditlinkedinwhatsappvibertelegrammail

Dodaj komentar

Ime i prezime
Komentar

Dodaj sliku

image-gallery
|
Dodaj linkclose
1+1=

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.

desna gif velika planeta sport do

locationŽupana Stracimira 9/1, Čačak

mailredakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com


Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.


Izrada: DD Coding

© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.