Победе сениорки и кадеткиња

20.12.2017 09:13 | 0 коментар(а)

Чачак, Косјерић - Одбојкашице „Чачка“, у сениорској конкуренцији, победиле су код куће екипу „Будућности“ из Ариља резултатом 3:1.

Утакмица је играна у хали у Прељини, а судијски колегијум су чиниле судије из Ужица.

Гошће су отпочеле меч са јаким сервама и прецизним нападама, а одиграле су и бољу одбрану тако да су освојиле први сет.

Чачанке су узвратиле силовито и нарочито „куваним“ лоптама и пеналом кроз средину мреже прво разбиле одбрану гошћи, а затим зауставиле напад одбојкашица „Будућности“. То је довело до освајања другог и трећег сета од стране домаћих и након грешки гошћи у сервама девојке из Чачка, уз сигурну игру капитена Слађане Радуловић освајају и свој трећи сет који их доводи до победе.

И кадеткиње чачанског клуба оствариле су победу у Кадетској лиги Србије. Оне су гостовале у Косјерићу домаћој „Црнокоси“ и кући су донеле победу од 3:1.

Чачанке су имале потешкоће са пријемом серве и одличном одбраном Косјерића на лопте које су падале на девети метар, што их је коштало губитка једног сета. Али, када је тренер Чачка променио тактику на скраћивање лопти, сестре Невена и Јована Јовићевић су напале противника новом тактиком и освојиле довољно поена да одбојкашки клуб Чачак однесе кући сва три бода и победу.