poštanska  - velika leva
close
banner-itembanner-itembanner-itembanner-item

Санација резервоара R3 на Опленцу

15/09/2019
image-gallery-item
Фото: Фејсбук
Топола – Један од четири резервоара питке воде на Опленцу R3, биће реконструисан следеће седмице. Зид овог резервоара је

порозан па долази до неконтролисаног одлива воде,  његова санација коштаће око пет милиона динара.

Због реконструкције резервоара R3 наредних 15 дана грађани који се водом снабдевају са њега имаће проблема са притиском воде јер ће само за „испомоћ“ бити повезани са другим резервоарима. То је сам центар Тополе – улице Кнегиње Зорке, Ђурђевданска, Шумадијска, део булевара Краља Александра.

Капацитет највећег резервоара R0 на Опленцу износи 3000 кубика. Он снабдева највишу и најнижу зону општине. Капацитети осталих резервоара R1-350, R2-50 и R3-350 кубних метара.

ГЗС/ ТопПрес

Rezervoar sanacija

Podeli

facebooktwitterpinterestredditlinkedinwhatsappvibertelegrammail

Dodaj komentar

Ime i prezime
Komentar

Dodaj sliku

image-gallery
|
Dodaj linkclose
1+1=

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.

desna gif velika planeta sport do

locationŽupana Stracimira 9/1, Čačak

mailredakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com


Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.


Izrada: DD Coding

© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.