poštanska  - velika leva
close
banner-itembanner-itembanner-itembanner-item

До петка увече топло, од суботе пљускови и пад температуре

24/09/2020
image-gallery-item
Од суботе, пад температуре, Фото: ГЗС
РХМЗ најављује да ће се топло време задржати до петка, а да се у ноћи од петка ка суботи, у суботу и недељу

очекује јаче наоблачење с кишом, пљусковима, грмљавином и падом температуре за 10 до 15 степени.
Према прогнози за сутра, у већем делу земље претежно сунчано, на југу после подне променљиво облачно, понегде са краткотрајном кишом или пљуском са грмљавином. Ветар слаб, западни и југозападни. Најнижа температура од 10 до 17, највиша од 26 до 29 степени.
У Чачку претежно сунчано и топло. Ветар слаб, западни и југозападни. Најнижа температура 17, највиша 28 степени.

Према изгледима времена за наредних седам дана, до 1. октобра, у петак променљиво облачно и топло, после подне понегде краткотрајна киша.

У току ноћи од петка ка суботи и у суботу јаче наоблачење с кишом, пљусковима, грмљавином и значајним падом температуре.

У недељу и понедељак облачно, хладно и ветровито, местимично с кишом. У уторак и среду променљиво облачно и свезе, понегде још са краткотрајном кишом. У четвртак разведравање и мало топлије.

 

 

 

ГЗС

 

vreme srbija cacak

Podeli

facebooktwitterpinterestredditlinkedinwhatsappvibertelegrammail

Dodaj komentar

Ime i prezime
Komentar

Dodaj sliku

image-gallery
|
Dodaj linkclose
1+1=

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.

desna gif velika planeta sport do

locationŽupana Stracimira 9/1, Čačak

mailredakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com


Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.


Izrada: DD Coding

© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.