За Карате клуб „Кокоро” 11 медаља

U Srbiji danas do 17 stepeni              Todorović: studija je pokazala da postrojenje za prečišćavanje otpadnih voda ni na koji način ne ugrožava stanovništvo

Trenutno na sajtu: 377       |       Podeli:
16.04.2019 | 0 коментар(а)

Чачак - Традиционални 18. „Васкршњи куп” у организацији карате клуба „Чачак” у ОШ „Татомир Анђелић”

окупио је бројне клубове из Србије као и из Аустрије и Босне и Херцеговине.
Поред јаке конкуренције, такмичари карате клуба „Кокоро” из Чачка су поново заблистали.

Никодина Јовичић (лево)

У категорији полетараца Никодина Јовичић је освојила три златне медаље у дисциплинама кате појединачно, кихон-кумите и кихон-ипон-кумите (спаринг).
У категорији пионира Константин Баковић је освојио три златне медаље у дисциплинама кате појединачно, кихон-кумите и ђију-ипон-кумите (борбе), док се Михаило Вучићевић окитио са три сребрне медаље у истим дисциплинама.

Никодина, Сара, Михајло, Константин и Ђорђе

Сара Вујадиновић је освојила сребрну медаљу у катама појединачно у категорији пионирки, иако јој је ово тек други наступ на такмичењу.
Ђорђе Илић је у категорији кадета освојио сребрну медаљу у катама појединачно.
Ових петоро сјаних такмичара је освојило 11 медаља, од чега 6 златних и 5 сребрних и представили свој клуб у најбољем светлу.