Трка ће се одржати 17. августа, са почетком у 12 часова, на полазу жичаре Торник.Трка садржи три дисциплине, трчање, вожњу електричном бициклом и моунтин карт-ом.
Сви заинтересовани могу да се пријаве онлајн, путем сајта предузећа (www.skijalistasrbije.rs), као и на старту код шестоседне жичаре Торник, до 17. августа 2019. године до 10 часова . Такмичаре са најбољим пролазним временом очекују вредне награде, а све посетиоце Торника одлична забава.
Ски центар „Торник“ за посетиоце је отворен и у току летњих месеци када у оквиру центра раде летњи забавни садржаји: панорамска вожња жичаром, боб на шинама, тјубинг стаза, авантура парк, терен за мини голф, мултифункционални спортски терени, зип лajн..
Поред ових стаза, посетиоце очекује и нова даунхил стаза, као и стаза за моунтаин карт а радно време је сваког дана 11-17:30 часова.
Глас западне Србије
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.