poštanska  - velika leva
close
banner-itembanner-itembanner-itembanner-item

Данас топло и ведро, али увече поново преокрет

18/01/2019
image-gallery-item
Фото: Глас западне Србије
Данас ће јутро бити претежно ведро, пре подне постепено наоблачње, а после подне и увече слаба киша, прогноза је РХМЗ.

Јутро на северу Србије биће облачно са кишом, док ће у осталим крајевима очекује претежно ведро, по котлинама и на југу Србије местимично са маглом и умереним до јаким мразем.

У току дана доћи ће до наоблачења које ће се са севера проширити се на остале крајеве, местимично са слабом кишом, а на планинама са снегом. Само ће се на истоку и југоистоку већи део дана задржати суво са сунчаним интервалима, саопштио је Републички хидрометеролошки завод.

Ветар слаб и умерен, јужни, после подне у скретању на северозападни. Најнижа температура од -10 Ц по котлинама и на југу Србије, до 5 Ц на северу земље. Највиша температура од 3 Ц до 11 Ц. Увече и у току ноћи слаб снег понегде се очекује и у нижим пределима.

Према прогнози за наредних седам дана, време у Србији ће бити претежно облачно и хладније, са честом појавом падавина. У нижим пределима се очекују мешовите падавине (киша и снег), а у брдско-планинским пределима снег и повећавање висине снежног покривача.

ГЗС/ Танјуг

снег киша температура магла

Podeli

facebooktwitterpinterestredditlinkedinwhatsappvibertelegrammail

Dodaj komentar

Ime i prezime
Komentar

Dodaj sliku

image-gallery
|
Dodaj linkclose
1+1=

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.

desna gif velika planeta sport do

locationŽupana Stracimira 9/1, Čačak

mailredakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com


Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.


Izrada: DD Coding

© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.