Да је поврће у овом крају почело да расте другачије него иначе доказ је и шангарепа коју је у својој башти ископала Лидија Величковић.
„Вадила сам шангарепу за ручак и кад сам чупала извадим ову, никада је до сада нисам пронашла и крајње је необично што је се обликовала баш као три прста, са правилним размацима. Природа уме да изненади и да нам покаже своје моћи, ево и на овом примеру. Пошто је три некима срећан број можда се и нама нешто посрећи“, рекла је за Топ Прес Лидија Величковић.
Да ли је до земљишта или до поврћа нико не зна али мештани засеока Ваганац у својим баштама крију необичне и ретке примерке.
ГЗС/ ТопПрес
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.