Дамjановића, власнику Гласа западне Србије Гвоздену Николићу, стигло је неколико порука, у којима Дамjановић прети власнику овог медија.
„Ово није први пут, свакодневно сам мета напада од стране Дамjановића и његових вибер манијака. Не плашим их се, али крајње је време да тужилац и полиција раде свој посао и заштите грађане Чачка од болесних умова. Ово већ предуго траје, протеклог викенда малтретирали су и узнемиравали више жена, на мети су медији и свако ко пружи отпор и не пристаје на уцене. Тражим од државних органа, да заштите све грађане, од оних који свакодневно насрћу на интегритет и људско достојанство”, казао је Николић.
Глас западне Србије
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.