09.08.2019 08:01 | 0 коментар(а)

Чачак - У суботу 3. августа у организацији АСЦС И АК Јасенице одржано је треће коло летње лиге за атлетске школе

и млађе пионире/ке у Смедеревској Паланци.

Учешће је узело 15 клубова и преко 130 такмичара.
Овога пута наш клуб је остварио сјајан успех и освојио рекордан 19 медаља. Код атлетских школа "Ц" наш најмлађи такмичар Зеленовић Матија освојио је 1. место у двобоју 30 м препоне и скок удаљ.

Дикић Лена код атлетских школа "Б" освојила је 2. златне медаље у трчању 50 м препоне и бацању вортекса , њена клупска другарица Дуња Матеић освојила је 2. место у дисциплини 50 м препоне.

Пауновић Нађа и овога пута се изборила за две медаље златну у трци на 60 м и сребрну у скоку у даљ.

У трци на 300 м атлетских школа "Б" Цветић Лазар је освојио 3. место.у трци на 300 метара.

Делевић Стефан и Радић Новак освојили су 2 и 3 место у дисциплини бацање вортекса код атлетских школа"Б".

Код атлетских школа А Кристина Ђуровић освојила је 2.место у дисциплини на 300 м.

Наш трио успео је да оствари сјајан резултат освајањем 1,2,3 места у дисциплини бацања вортекса код атлетских школа А.

У трци на 600м Ђокић Ђурђа осваја 1 место а Делевић Софија 3 место.

У трци на 300м Цветић Андреј освојио је 2 место код атлетских школа А.

Грујић Вук је овога пута освојио 3 место у дисциплини 800м код атлетских школа А.

Код млађих пионирки Поповић Ирина у дисциплини бацања вортекса освојила је 2 место.

Зеленовић Ива у категорији млађих пионирки освојила је 3 место у дисциплини 300м.

Последња дисциплина која затвара такмичење била је штафета 4x60м и оно што морамо истаћи
да су наша деца била сјајна и освојила у обе категорије злата код атлетских школа А и Б.
Последње коло нас чека у Крушевцу где се уједно и завршава летња мини лига а наше најмлађе очекују припреме за кросеве широм Србије.