Атлетичари ЧААК-а успешни у Крагујевцу

02.07.2018 22:41 | 0 коментар(а)

Крагујевац/Чачак - У суботу 30 јуна одржано је атлетско Првенство централне Србије

за млађе пионире/ке као и атлетске школе А и Б на стадиону Чика Дача у Крагујевцу.

Атлетичаре "ЧААК"-а и овога пута нису омели тешки временски услови да остваре запажене резултате на овом веома добро организованом и масовном такмичењу. Укупно 9 медаља је стигло у наш град, надамо се да ће у овом ритму наставити млади атлетичари "ЧААК" и у летњој лиги која нас очекује у јулу и августу, а "путује" градовима Србије.

Прво место у бацању вортекса у категорији атлетске школе "Б" заузела је Лена Дикић.

Прво место на 300 метара у категорији атлетске школе "Б" заузео је Вук Грујић.

Прво место у бацању вортекса у категорији атлетске школе "Б" заузео је Андреј Цветић.

Друго место у категорији млађе пионирке на 300 метара заузела је Ива Зеленовић.

3 место у бацању вортекса у категорији атлетске школе "А" заузела је Јана Јанковић.

Друго место у категорији атлетске школе "А" у трци на 600 метара заузела је Ђурђа Ђокић.

Треће место у категорији млађи пионири 50 метара са препонама заузео је Ивица Прелић.

Прво и друго место у категорији млађи пионири у бацању вортекса заузели су Марјан Милованковић и Михаило Луковић.

Треба похвалити и учешће осталих такмичара"ЧААК" Ирина Поповић,Марта Јездимировић,Кристина Ђуровић,Нађа Јовић,Јовица Прелић и Лазар Куљанин који су се храбро борили а некима је за мало измакла медаља.