током којих су интерактивним учествовањем имали прилику да науче како на најбољи начин реализовати и развити идеју у предузетништву.
Од настанка идеје, до њене реализације, дуг је процес, коме је потребан додатни импулс. Сама идеја најчешће није довољна, ма колико била добра, уколико се не ради на њеној реализацији. Данашњи домаћини ученика из Старт уп Импулс центра држали су радионице о томе како развити и применити идеју у бизнису
–Данас на пракси имамо три групе ученика економско-трговачке школе, за које смо организовали едукативне радионице на којима они могу да виде, како да кроз одређене алате раелизују и развију идеје у бизнису. Чули смо пуно сјајних идеја и предлога од стране ђака, на задату тему “Ресторан брзе хране”, које ће кроз неко време и годину моћи да даље истражују, разматрају и да се усавшавају у том делу предузетништва– рекао је Милош Живковић, директор Импулс центра.
Из ЕТШ „Књаз Милош“ захваљују на подршци у реализацији практичне наставе: привредним предузећима, угоститељским предузећима, трговинским предузећима, агенцијама на практичној едукацији и подршци.
ГЗС / ГМ Прес
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.