Радничко спортске игре, четврти дан 



 
Радничко спортске игре, четврти дан
17.05.2018 07:05 | 0 коментар(а)



Чачак - Резултати четвртог дана Радничко спортских игара.
Фото: Спортски центар Младост

 

Mali fudbal muškarci

Atrijum

JKP Gradsko zelenilo

4:0

FTN

Samostalni sindikat Sloboda 2

p.f. 0:3

SC Mladost

JKP Parking servis

6:0

Tomaš elektro

Gradska uprava

0:4

Auto Čačak

JKP Vodovod

2:1

FRA

Bolnica

5:0

Pons

JP Pošta

0:3

Atomska banja

Veletak

1:4

Atrijum 2

Interauto-trade

2:6

Samostalni sindikat Sloboda 1

Uspon

7:0

Frikom

Jedinstveni radnički sindikat Sloboda

1:4

Mali fudbal žene

Zračak

Centar za socijalni rad

p.f. 3:0

Sloboda

Telekom

p.f. 3:0

PU Moje detinjstvo

Bolnica

0:0

PU Radost

Chips way

0:1

 

Basket muškarci

Grupa A

Mašinac 032

NZS

10:13

Stef Trans

Bolnica

5:21

Grupa B

Nezavisni sindikat Policija

SC Mladost

-

Ewes Europe east

Quantox 1

17:21

Grupa C

Telekom

Samostalni sindikat Sloboda 2

0:16

Halkbank

Atomska banja

14:13

Grupa D

JKP Čačak

Uspon

13:12

Quantox 2

TRZ

0:16

Uspon

Quantox 2

5:9

Metalac market

JKP Čačak

15:10

Grupa E

9. septembar

Gradska uprava

18:11

WinWin

AGB Đoković

19:13

Gradska uprava

WinWin

9:21

Alfaco inženjering

9. septembar

6:18

Grupa F

Jedinstveni radnički sindikat Sloboda

Vibbet

9:19

Quantox 3

JKP Vodovod

21:10

Grupa G

Frikom

Elektordistribucija

8:21

Zavod za javno zdravlje

FTN

9:8

Grupa H

Samostalni sindikat Sloboda 1

JKP Gradsko zelenilo

21:8

Quantox 4

ABL production

0:16

Grupa A žene

Zavod za javno zdravlje

Unipromet

0:8

Grupa B žene

Centar za socijalni rad

Sloboda

2:11

 

Победници група у одбојци у мушкој конкуренцији су Градска управа, Самостални синдикат Слобода, ОШ Танаско Рајић и Болница.

У женкој конкуренцији победнице група су Самостални синдикат Слобода, Тиффанy, Градска управа, ПУ Радост, Болница и ФТН.

У женској конкуренцији у бадминтону одиграни су мечеви из група И и Ј. Пласман у четвртфинале оствариле су Даница Станојевић (ОШ Танаско Рајић) и Гордана Мајсторовић (ТОЧ).

Grupa I

Mila Uljarević-Čips

Danica Stanojević-Tanasko Rajić

0:2

Danijela Munitlak-Unipromet

Danica Grujović-Gradska Uprava

2:0

Mila Uljarević-Čips

Danica Grujović-Gradska Uprava

0:2

Danica Stanojević-Tanasko Rajić

Danijela Munitlak-Unipromet

2:1

Mila Uljarević-Čips

Danijela Munitlak-Unipromet

0:2

Danica Stanojević-Tanasko Rajić

Danica Grujović-Gradska Uprava

2:1

Grupa J

Svetlana Milunović-PU Radost

Gordana Majstorović-TOČ

0:2

Slavica Milosavljević-PS

Dragana Božović-Galerija 2018

2:0

Svetlana Milunović-PU Radost

Dragana Božović-Galerija 2018

2:0

Gordana Majstorović-TOČ

Slavica Milosavljević-PS

2:0

Slavica Milosavljević-PS

Svetlana Milunović-PU Radost

2:0

Gordana Majstorović-TOČ

Dragana Božović-Galerija 2018

2:0

 

Rukomet žene

Zračak

PU Moje detinjstvo

2:3

Rukomet muškarci

VS Plast

Samostalni sindikat Sloboda

10:5

SC Mladost

Alfaco inženjering

17:9

Unipromet

Nezavisni sindikat Policije

5:4

 

Pikado muškarci 1/8 finala

Vujičić/Antonijević

Stefan Čkrebo

Veran Pantović

Vladimir Jovanović

Zoran Nikolić

Goran Mančić

Zarić/Ljubičić

Stefan Matijašević

Ivan Đorđević

Darko Munitlak

Darko Glavonjić

Goran Javorac

Flip Glišić

Bojan Babić

Dragan Todorović

Đorđe Kaplanović

Pikado žene 1/8 finala

Ivana Fejza

Žana Jovanović

Gordana Vasiljević

Dragana Živanović

Snežana Jeftić

Marija Stefanović

Marija Jovović

Danka Milinković

Dragana Terzić

Mima Đedović

Marija Kostić

Maja Gajlović

Gordana Petrović

Snežana Negojević

Marija Pešić

Nada Filipović


Atletika, 400m žene finale

Nataša Kostić

Samostalni sindikat Sloboda

Bojana Milenović

WinWin

Radmila Prtenjak

Samostalni sindikat Sloboda

Maja Mihailović

Samostalni sindikat Sloboda

Katarina Janković

OŠ Tanasko Rajić

Jovana Nedić

WinWin

Milica Sokić

Jedinstveni radnički sindikat Sloboda

Slavica Dragojlović

Centar za socijalni rad

Atletika, 400m muškarci polufinale I

Radan Nedović

Dom kulture

Nenad Krivačić

Tempo

Nikola Dabović

Unipromet

Vasilije Matović

9. septembar

Dejan Jekić

Samostalni sindikat Sloboda

Marko Dostanić

NT Bolero

Mićo Brković

SC Mladost

Atletika, 400m muškarci polufinale II

Mladen Zarić

Nezavisni sindikat Policije

Goran Mijatović

Jedinstveni radnički sindikat Sloboda

Pavle Novaković

Unipromet

Srđan Milošević

Unipromet

Vladimir Komatina

Unipromet

Vojislav Branović

Quantox

Boris Rilak

Institut za voćarsvo

 

Atletika, 100m muškarci polufinale I

David Ristanović

Quantox

Mijatović Goran

Jedinstveni radnički sindikat Sloboda

Vladimir Komatina

Unipromet

Vasilije Matović

9. septembar

Duško Rabrenović

Nezavisni sindikat Policije

Miloš Jevremović

Quantox

Atletika, 100m muškarci polufinale II

Marko Rajković

Croonus

Nenad Sudar

Mašinac 032

Pešić Marko

Jedinstveni radnički sindikat Sloboda

Bjelonović Milić

Tiffany

Rilak Boris

Institut za voćarstvo

Vranić Branislav

Unipromet

 

Atletika, 100m žene polufinale I

Marijana Matović

Biz UP LMT team

Dijana Jagodić

FTN

Ivana Dramlić

Tiffany

Dragana Urošević

PU Radost

Ana Belić

NT Bolero

Ivana Šekeljić Jovičić

Biz UP LMT team

Atletika, 100m žene polufinale II

Marija Kovačević

PU Gimnazion

Snežana Čolović

Tiffany

Gorica Jakovljević

Halkbank

Biljana Petrović

Bolnica

Nataša Živković

PU Radost

Katarina Stefanović

PU Mimilend

 

Atletika, skok u dalj muškarci finale

Lazar Jojić

Croonus

Srboljub Šutić

Zavod za javnmo zdravlje

Miloš Jovičić

NT Bolero

Nenad Krivačić

Tempo

Nikola Mikašević

9. septembar

Strahinja Jovanović

Quantox

Vlade Dmitrović

Telekom

Aleksandar Mitrović

Unipromet

Atletika, skok u dalj žene finale

Slavica Dražović Perošević

PU Gimnazion

Mirjana Matović

Biz UP LMT team

Marija Radisavčević

Galerija 2018

Slađana Lazović

Jedinstveni radnički sindkat Sloboda

Vesna Prolović

Gradska uprava

Dana Radović

PU Gimnazion

Milica Sokić

Jedinstveni radnički sindkat Sloboda

Marija Pljakić

PU Gimnazion

 

Atletika, 4x100m finale

Muškarci

Žene

Telekom

Pravosuđe

9. septembar

JP Pošta

Quantox

PU Radost

WinWin

WinWin

Jedinstveni radnički sindkat Sloboda

Jedinstveni radnički sindkat Sloboda

JP Pošta

Halkbank

Unipromet

Unipromet

Nezavisni sindikat Policija

JKP Čačak

 

Глас западне Србије















Пошаљите ову вест Вашим пријатељима!
ovde slika


Оставите коментар

Коментари који садрже псовке, увредљиве, вулгарне, шовинистичке или претеће поруке неће бити објављени. Мишљења изнешена у коментарима су приватно мишљење аутора коментара и не одржавају ставове Гласа Западне Србије.

Ваше име:
Ваш коментар:

Спам заштита:

 

Коментари посетилаца (0)

Вест нема коментара.
Будите први који ће коментарисати ову вест!


 























 


 

© Глас Западне Србије
Жупана Страцимира 9/1, Чачаk
060 5000 150, 032 347 001

Импресум

Статистика сајта:
Прес: 53.487.553 посета
Тренутно на сајту: 132 посетилац(a)