22 милиона динара и града Чачка са осам милиона динара, ова здравствена установа коначно је богатија за 124 паркинг места.
Инвестиција вредна 30 милиона динара: Паркинг се неће наплаћивати, Фото: ГЗС
Уназад, у претходне четири године град Чачак је радио на интезивном озакоњењу објеката у Општој болници, око 33 хиљаде квадрата је озакоњено и затим смо ушли у израду пројектно техничке документације за нову болницу. У тој пројектно техничкој документацији садржи се нова хирушка болница на 24 хиљаде квадратних метара и реконструкција свих постојећих садржаја, а након завршетка прве фазе у плану је уклањање осам хиљада квадрата објеката који нису више у функцији, рекао је градоначелник града Чачка Милун Тодоровић и додао да је за мање од четири године град Чачак само у пројектно техничку документацију инвестирао око милиона евра.
Фото: ГЗС
За особе са инвалидитетом предвиђено је седам места, а паркинг места су комфорнија , обзиром да их има укупно 124.
Ово је само увод у почетак изградње хирушког блока и реконструкције постојећих објеката и надам се да ће се почети са реализацијом у току следеће године. Заиста је вредна инвестиција и врло брзо је реализована, хвала граду Чачку и РС који су препознали потребу за паркингом, рекао је директор чачанске Опште болнице, др Дејан Дабић.
Паркинг се неће наплаћивати и намењен је за пацијенте и посетиоце болнице.
ГЗС
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.