Paris Fashion Week-a. U glamuroznom ambijentu Galerije Burbon, devetnaestovekovnoj rezidenciji bivše španske kraljevske porodice, P.S. je zablistao sa osam sve?anih modela. Deo kolekcije Iconic, pod sloganom „Romance”, predstavljen je pariskoj publici nadomak Trijumfalne kapije.
„Pariz je prestonica mode i ?injenica da smo ovde svedo?i o uspehu našeg brenda. Inspirisani Gradom svetlosti i romantikom na koju Pariz asocira, predstavili smo kreacije koje vibriraju koloritom i izazivaju formom. Ukazala nam se prilika da na Pariskoj nedelji mode poka
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.