Pored njega kretao se drugi motor, a mladić koji je njim upravljao odmah je stao i pokušao da mu pomogne.
Pridržao je motor i njega, međutim mladić je uprkos naporima da ga zadrži pao na zemlju i počeo da se trese. Delovalo je kao epileptični napad. Tada su prolaznici pritrčali da mu pomognu i digli ga sa zemlje, kaže za RINU jedan od očevidaca.
Neko od prisutnih odmah je pozvao Hitnu pomoć koja je ubrzo stigla na lice mesta.
Ono što je zapalo za oko jednom od očevidaca jeste da je mladić kom je pozlilo i koji je upravljao skuterom nosio nanogicu.
Ne znamo kako je mogao da vozi motor uopšte, ako već nosi nanogicu. Ali, to je sada i manje važno. Bitno je da dečko bude dobro, dodaju očevici.
GZS/RINA
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.