На појединим путевима смањена видљивост због магле, током дана пљускови 


Danas se obeležava Duhovski utorak              Danas promenljivo oblačno, mestimično sa kišom i pljuskovima              Proglašena vanredna situacija u Kosjeriću, 4 500 stanovika bez pijaće vode              Ministri Vesić i Tanasković u Ivanjici zbog poplava, sastanku prisustvuje i direktor Srbijavode              Tanasković: e-Agrar će pravilnije usmeriti novac za subvencije u poljoprivredi              Puzović: izgradnjom obaloutvrde biće rešen problem plavljenja škole u Kovilju, radovi kreću sutra              Vesić: Radiće se pet kilometara puta od Kovilja do Bratljeva              Ženu sa decom udario autobus u Ljigu             

 




На појединим путевима смањена видљивост због магле, током дана пљускови
11.09.2022 | 0 коментар(а)



На ауто-путу Е-75, због појаве магле од петље Алексинац до петље Трупале, видљивост је смањена на 150 метара, а од петље Предејане
Фото: ГЗС, илустрација

(од тунела Манајле) до петље Врање видљивост смањена на 50 метара, јавили су Путеви Србије.

На ауто-путу Е-80, због појаве магле на следећим деоницама од петље Трупале до петље Бела Паланка, видљивост смањена на 150-200 метара - од петље Бела Паланка до границе СРБ/БУГ (Градина), видљивост смањена на 50 метара.

 

Пљускови данас могу успоравати вожњу

Променљиво стање коловоза због повремених пљускова и данас могу доносити успорену вожњу, а посебно у јужним, југозападним и западним крајевима Србије и то у поподневним и првим вечерњим сатима када се завршава викенд, јер се тада саобраћај уобичајено појачава на путевима и прилазима већих градова, саопштио је АМС С.

Према последњим информацијама добијеним од ЈП "Путеви Србије", нема задржавања на наплатним станицама на аутопутевима.

Према информацијама Управе граничне полиције, добијеним у 5 :15 часова, нема задржавања возила на граничним прелазима.

ГЗС/ Танјуг
 

 

 

 








Пошаљите ову вест Вашим пријатељима!
ovde slika


vreme magla saobracaj putevi

Оставите коментар

Коментари који садрже псовке, увредљиве, вулгарне, шовинистичке или претеће поруке неће бити објављени. Мишљења изнешена у коментарима су приватно мишљење аутора коментара и не одржавају ставове Гласа Западне Србије.

Ваше име:
Ваш коментар:

Спам заштита:

 

Коментари посетилаца (0)

Вест нема коментара.
Будите први који ће коментарисати ову вест!


 















 


 

© Глас Западне Србије
Жупана Страцимира 9/1, Чачаk
060 5000 150, 032 347 001

Импресум

Статистика сајта:
Прес: 142.704.334 посета
Тренутно на сајту: 136 посетилац(a)