У првом овогодишњем првенственом мечу одбојкаши Спартака претрпели су максималан пораз у Београду од Црвене звезде 0:3 (15:25; 21:25 и 16:25) и остали на зачељу табеле без остварене победе. Испред њих је Таково из Горњег Милановца са три тријумфа, док по четири победе имају Карађорђе и Нови Сад. Од кандидата за испадање тренутно је у најбољој позицији Јединство из Старе Пазове које је ове сезоне славило пет пута.
У преосталом делу првенства све четири екипе долазе у Љиг, што екипи Ненада Кепе Ковачевића даје наду да још није све решено.
Прву прилику да против директног конкурента стигне до тријумфа Спартак ће имати у суботу од 18 часова, када у Љиг долази Нови Сад. Евентуалном победом љишки суперлигаш би у добром расположењу најпре ишао на мегдан Партизану, а након тога у два узастопна меча на свом терену „хватао прикључак“ против Карађорђа и Јединства.
Увек верна публика; Фото: Љиг Инфо
Такође, на утакмици против Новог Сада, између првог и другог сета биће организована наградна игра у којој ће један навијач чији број са купљене улазнице буде извучен добити изузетно вредну награду.
Спартак и на овај начин жели да се одужи највернијим пратиоцима који жељно чекају прву победу у сезони. Евентуалним тријумфом Љижани би се „вратили у игру“ и добили шансу да изборе опстанак. Новосадски суперлигаш је један од директних конкурената.
Дакле, у суботу у 18,00 будите у сали љишке Основне школе и обавезно сачувајте ваше улазнице!
ГЗС
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.