заједно са директором школе за основно и средње образовање деце са посебним потребама "1. новембар" Милорадом Ђондрићем, обишли су финалне радове на фискултурној сали која се налази у оквиру ове и Установе за дневни боравак деце, младих и одраслих са сметњама у развоју "Зрачак".
У оквиру завршних радова у наредном периоду биће комплетирана и спортска опрема за што боље одвијање наставе физичког васпитања.
Фото: фејсбук
“Сала је направљена првенствено за потребе ученика ове две Установе, али ће бити на располагању одбојкашким и кошаркашким клубовима из града. У плану је да град Чачак буде и домаћин државним првенствима Специјалне Олимпијаде Србије. Очекује се да свечано отварање ове фискултурне сале буде у првој половини марта 2019. године”, казао је градоначелник Тодоровић.
Глас западне Србије
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.