Necete verovati  - velika leva
close
banner-itembanner-itembanner-itembanner-item

Упркос отежавајућим околностима радови на реконструкцији Трга приводе се крају (ВИДЕО)

31/12/2020
image-gallery-item
Фото: Глас западне Србије
Бајина Башта – Реконструкција трга у Бајиној Башти почела је крајем октобра, почетком новембра 2019. године.

„Радови на његовој реконструкцији још увек трају, посустајали су због актуелне ситуације са корона вирусом, иначе, активно су започети у марту када је кренула и епидемија вируса, уз поштовање свих прописа и епидемиолошких мера“, рекла је за Глас западне Србије Весна Ђурић, председница општине Бајина Башта.

Председница општине Бајина Башта Весна Ђурић

Она је истакла да се водило рачуна о томе да не буде много људи на једном месту, те да се упркос отежавајућим околностима радови приводе крају. 

„Прва фаза је завршена, централни део трга од бивше робне куће `Београд`, па до хотела `Цептер` а остало је да се од 31. јануара до 01. марта заврши друга фаза трга, то је степениште између робне куће и Националног парка `Тара“, закључила је Ђурић.

ГЗС

trg bajina basta rekonstrukcija

Podeli

facebooktwitterpinterestredditlinkedinwhatsappvibertelegrammail

Dodaj komentar

Ime i prezime
Komentar

Dodaj sliku

image-gallery
|
Dodaj linkclose
1+1=

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.

desna gif velika redakcija gzs

locationŽupana Stracimira 9/1, Čačak

mailredakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com


Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.


Izrada: DD Coding

© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.