Према речима председника општине Пријепоље Владимира Бабића то неће бити разлог да се повећа цена комуналне услуге одношења смећа.
Председник општине Пријепоље Владимир Бабић
„До тога неће доћи, иако сада имамо нови проблем, имамо мала кубикажна возила, а потребни су нам већи камиони за депонију у Друглићима, јер би тиме смањили трошкове. Ово године смо буџетом определили средства за набавку нових возила и обнову комунлане инфраструктуре. То смо оценили као најнеопходније нешто што треба да урадимо, првенствено како би смањили број малих дивљих депонија. Ако грађани виде да се ми трудимо да побољшамо услове у граду, и они себи неће дозволити да кесу са смећем избаце кроз прозор аута”, истиче Бабић.
ГЗС
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.