U vojnom kompleksu Pasuljanske livade biće održana završna faza obuke pripadnika Vojske Srbije sa novouvedenim naoružanjem i vojnom opremom. Pokaznim gađanjima prisustvovaće predsednik Aleksandar Vučić. Prenos je na Prvom programu RTS-a od 17 časova.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće posle podne pokaznim gađanjima u okviru završne faze obuke pripadnika Vojske Srbije sa novouvedenim naoružanjem i vojnom opremom, u Vojnom kompleksu “Pasuljanske livade”.
Pokaznim gađanjima, koja će početi u 17 časova, prisustvovaće potpredsednik Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević i načelnik Generalštaba Vojske Srbije, general Milan Mojsilović.
Nakon vežbe, planirane su izjave za medije, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
GZS/RTS
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove Glasa Zapadne Srbije.
Župana Stracimira 9/1, Čačak
redakcija@glaszapadnesrbije.rs | cacakvideo@yahoo.com
Izdavač: Privredno društvo GZS doo Čačak.
Glavni i odgovorni urednik: Gvozden Nikolić.
Registar javnih glasila Republike Srbije broj: IN000143.
Izrada: DD Coding
© Glas Zapadne Srbije 2025. Sva prava zadržana.