CACAK - PROSLAVA 60. RODJENDANA VLADIMIRA PUTINA 


Почела подела ринфузног кукуруза за пољопривреднике              Прибојски већници прихватили предлог за први ребаланс буџета              Доловић на челу СНС у Драгачеву              Пријепољска скупштина усвојила план детаљне регулације за део насеља Залуг              Ноћас почиње летње рачунање времена              Порфирије: Најпотребнији мир, ако се покрене спирала зла-сви ћемо бити губитници              Конкурс за елитне јединице Војске Србије отворен до 31. марта              Хуманитарни базар за Хелену Живковић сутра од 10 до 17 часова на градској плажи на Морави             

 


CACAK - PROSLAVA 60. RODJENDANA VLADIMIRA PUTINA
07.10.2012 | 0 коментар(а)



Porodica Rajicic iz Ljubica kod Cacka veceras je proslavila 60.rodjendan predsednika Ruske Federacije, Vladimira Putina.

Braca Vojislav i Radenko Rajicic veceras su u krugu porodice i najblizih prijatelja proslavili 60.rodjendan Vladimira Putina.

“On je genijalac, omiljen je u nasoj porodici. Srbiji treba takav covek, a nasa zelja je da jednog dana, mozda bude i nas gost u Ljubicu”, kazao je Tanjugu Radenko.

Prema njegovom misljenju, svi politicari treba da se ugledaju na njega, jer je cvrste ruke, svestran, principijelan i postovan.

Vojislav Rajicic je slicnog missljenja.

“Mi ne zelimo da gospodin Putin postane pocasni gradjanin Cacka, vec Ljubica, i sledece godine da dodje na nas ranc da proslavimo zajedno njegov 61. rodjendan”, rekao je on.

Kako u Srbiji bez muzike nema veselja, atmosferu je zacinio Rulet bend na celu sa Vladimirom Jovanovicem, koji je, kako kaze, bivsi prvak Evrope na harmonici.

“Imao sam nameru da magistriram u Rusiji, ali nedostajala su mi finansijska sredstva. Medjutim, ako Vladimir Putin cuje moje umece na harmonici i kako sviram ruske pesme, siguran sam da ce se oduseviti”, istakao je on i dodao da jos nije kasno da ostvari svoje ciljeve.

Izvor

Cacak press








Пошаљите ову вест Вашим пријатељима!
ovde slika


Оставите коментар

Коментари који садрже псовке, увредљиве, вулгарне, шовинистичке или претеће поруке неће бити објављени. Мишљења изнешена у коментарима су приватно мишљење аутора коментара и не одржавају ставове Гласа Западне Србије.

Ваше име:
Ваш коментар:

Спам заштита:

 

Коментари посетилаца (0)

Вест нема коментара.
Будите први који ће коментарисати ову вест!


 















 


 

© Глас Западне Србије
Жупана Страцимира 9/1, Чачаk
060 5000 150, 032 347 001

Импресум

Статистика сајта:
Прес: 140.148.884 посета
Тренутно на сајту: 147 посетилац(a)