Тешка саобраћајна несрећа код Увца, повређен младић из Прибоја 


АМСС: Не треба журити са заменом зимских гума због променљивих услова вожње              Цене парадајза и краставца су од 250 до 300 динара по килограму, шаргарепе од 100 до 120 динара, а исто толико потрошачи морају одвојити и за килограм кромпира.              Прве јагоде стигле су на чачанске пијаце, а килграм кошта 600 динара. Цена црног лука креће се од 150 до 180 динара, док је бели лук од 800 до хиљаду динара.              Цена прасади је знатно скочила па је са 310 динара по кг колико је била пре седам дана, јуче достигла невероватних 550. Цена шарана је 850 динара по килограму, а за пршуту ће многи за празнике морати да издвоје око 2600 динара              Краљево добија дијагностички центар и затворени базен             

 


Тешка саобраћајна несрећа код Увца, повређен младић из Прибоја
04.12.2022 | 0 коментар(а)



Прибој/Рудо/Вишеград – Двадесетчетворогодишњи младић из околине Прибоја тешко је повређен, а још три лица прошла су са лаким озледама, у

саобраћајној незгоди која се догодила у ноћи између суботе и недеље недалеко од граничног прелаза Увац, који дели Србију и Босну и Херцеговину, на путу према Добруну код Бијелих Брда, сазнаје портал „ПП Медиа“.Према незваничним информација, након вишеструког превртања возило у којем су налазила четири лица зауставило се на крову. Младић са тешким телесним повредама је након указане помоћи на лицу места хитно транспортован у Ужице а потом у Крагујевац, где се лекари боре за његов живот. Остала три лица, која су била у смрсканом аутомобилу само пуком срећом прошла су са лакшим повредама.

Иначе, готово цела деоница пута која води од Увца према Добруну и даље ка Вишеграду испреплетана је оштрим кривинама и уским коловозом, па важи за изузетно опасну за возаче.

ГЗС/ ПП Медиа








Пошаљите ову вест Вашим пријатељима!
ovde slika


udes povreda priboj

Оставите коментар

Коментари који садрже псовке, увредљиве, вулгарне, шовинистичке или претеће поруке неће бити објављени. Мишљења изнешена у коментарима су приватно мишљење аутора коментара и не одржавају ставове Гласа Западне Србије.

Ваше име:
Ваш коментар:

Спам заштита:

 

Коментари посетилаца (0)

Вест нема коментара.
Будите први који ће коментарисати ову вест!


 















 


 

© Глас Западне Србије
Жупана Страцимира 9/1, Чачаk
060 5000 150, 032 347 001

Импресум

Статистика сајта:
Прес: 140.341.552 посета
Тренутно на сајту: 119 посетилац(a)